Nasze realizacje

W okresie działania firma Lambda podejmowała się różnych zleceń, których celem było zwiększenie zasięgu GSM w budynku. Realizacje obejmują zarówno spore obiekty użyteczności publicznej, jak i mniejsze, prywatne konstrukcje o niższej intensywności eksploatacji. Niezależnie od charakterystyki zamówienia, każde z nich zostało ukończone terminowo i w sposób zgodny z założeniami przyjętymi przed rozpoczęciem prac.

Gdzie najczęściej wykonywane jest zwiększenie zasięgu GSM?

Spora powierzchnia użytkowa poszczególnych obiektów może być jedną z przyczyn powodujących słaby zasięg telefonii komórkowej. Problemy w tym zakresie należy wyeliminować właściwie, dopasowując wzmacniacz sygnału GSM do konkretnych warunków jego planowanego stosowania. Takie działania firma Lambda podejmuje m.in. w dużych galeriach handlowych, dworcach autobusowych i kolejowych, a nawet na terenie portów lotniczych. Obsługiwane są również mniejsze konstrukcje w postaci biurowców, bloków mieszkalnych czy domów jednorodzinnych.

Jedną z usług w ofercie jest instalacja 5G w budynkach. Montaż specjalistycznych nadajników i właściwe skonfigurowanie całego systemu pozwala uzyskać pożądane jego parametry, tym samym gwarantując użytkownikom dostęp do bardzo szybkiego łącza internetowego. Przy tego typu realizacjach uwzględniane są m.in. repeatery, które dopasowuje się do charakterystyki eksploatacji. Firma Lambda współpracowała w tym zakresie z wieloma przedsiębiorstwami oraz osobami prywatnymi, dzięki czemu ma duże doświadczenie w wykonywaniu wspomnianych prac.

Budynki z instalacją wewnątrzbudynkową oraz inne realizacje wykonane przez naszą Firmę.