Poprawa zasięgu GSM

Poprawa zasięgu GSM wewnątrz budynków coraz częściej jest koniecznością. Używanie telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych jest dziś powszechne i niezbędne do prawidłowego funkcjonowania coraz większej liczby firm i instytucji. Stały dostęp do informacji to warunek skutecznego i szybkiego działania, tak w biznesie, jak i w działalności instytucji publicznych. Coraz częściej problem słabego sygnału telefonii komórkowej dotyczy także osiedli mieszkaniowych budowanych w gęstej zabudowie, a nawet domów jednorodzinnych.

Poprawa zasięgu GSM

Wzmacniacz sygnału telefonii komórkowej

Dzięki firmie Lambda poprawa zasięgu telefonii komórkowej wewnątrz budynków jest łatwa do osiągnięcia. Stosując odpowiednio dobrany wzmacniacz sygnału GSM i LTE można sprawić, że poprawi się propagacja sygnału – mimo tego, że nie zmieni się nic w konstrukcji, wystroju budynku czy funkcjonowaniu istniejącej w nim infrastruktury – telefony i urządzenia mobilne będą funkcjonowały lepiej. Trzeba pamiętać, że każdy wzmacniacz sygnału (inaczej repeater)  musi być dobrany do specyfiki budynku i optymalnego poziomu sygnału.

Wzmacniacz sygnału telefonii komórkowej

Profesjonalna instalacja

Urządzenia repeaterowe powinny zostać zainstalowane przez wykwalifikowany personel. Instalacja nieprawidłowa lub wykonana przez niewykwalifikowaną   osobę niesie za sobą ryzyko wystąpienia interferencji zakłóceń w sieci telefonii komórkowej. Firma Lambda instaluje systemy poprawy zasięgu GSM zgodnie z obowiązującymi przepisami i uzyskuje wszystkie niezbędne pozwolenia.

Zobacz realizacje
Profesjonalna instalacja

ul. Siennicka 30, 80-758 Gdańsk

+48 58 301 36 75 / +48 58 301 36 76

biuro@lambda.gda.pl