Poprawa i wzmocnienie zasięgu GSM

Do częstych problemów wielu biur i innych firm działających w zamkniętych pomieszczeniach należy słaby zasięg nadajników 5G i GSM wewnątrz budynku i jego poprawa coraz częściej jest koniecznością. Używanie telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych jest dziś powszechne i niezbędne do prawidłowego funkcjonowania coraz większej liczby firm i instytucji. Stały dostęp do informacji to warunek skutecznego i szybkiego działania, tak w biznesie, jak i w działalności instytucji publicznych. Coraz częściej problem słabego sygnału telefonii komórkowej dotyczy także osiedli mieszkaniowych budowanych w gęstej zabudowie, a nawet domów jednorodzinnych. Rozwiązać go może odpowiedni repeater. Jeśli chcecie Państwo wzmocnić zasięg nadajników w swoim domu lub firmie – zapraszamy do kontaktu!

Poprawa i wzmocnienie zasięgu GSM

Wzmacniacz sygnału telefonii komórkowej

Dzięki firmie Lambda poprawa dotychczas słabego zasięgu telefonii komórkowej wewnątrz budynków jest łatwa do osiągnięcia. Stosując odpowiednio dobrany wzmacniacz sygnału GSM i LTE, można sprawić, że poprawi się jego propagacja – mimo tego, że nie zmieni się nic w konstrukcji, wystroju budynku czy funkcjonowaniu istniejącej wewnątrz infrastruktury – telefony i urządzenia mobilne będą funkcjonowały lepiej dzięki zwiększeniu zasięgu GSM czy 5G. Trzeba pamiętać, że każdy wzmacniacz sygnału telefonu (inaczej repeater)  musi być dobrany do specyfiki budynku i optymalnego poziomu sygnału.

Wzmacniacz sygnału telefonii komórkowej

Profesjonalna instalacja

Urządzenia repeaterowe powinny zostać zainstalowane przez wykwalifikowany personel. Instalacja nieprawidłowa lub wykonana przez niewykwalifikowaną osobę niesie za sobą ryzyko wystąpienia interferencji zakłóceń w sieci telefonii komórkowej. Mówiąc prościej – źle zainstalowany wzmacniacz może zakłócić działanie telefonu i innych urządzeń mobilnych wewnątrz budynku, podpiętych do sieci (także 5G), zamiast je ulepszyć. Firma Lambda instaluje nowoczesne rozwiązania zgodnie z obowiązującymi przepisami i uzyskuje wszystkie niezbędne pozwolenia.

Zobacz realizacje
Profesjonalna instalacja

Jak wybrać odpowiedni repeater GSM?

Aby uzyskać pożądane zwiększenie zasięgu nadajników GSM, niezbędne jest dopasowanie urządzenia repeaterowego do charakterystyki planowanej eksploatacji. Wzmacniacze dostępne na rynku różnią się od siebie przede wszystkim ceną, która uzależniona jest od ich specyfikacji technicznej. Kluczowa jest moc osiągana przed wybrany sprzęt. Nowoczesne modele obsługują nawet kilka częstotliwości – określane są jako dwu- lub trzypasmowe. Osoby zastanawiające się, jaki wzmacniacz zasięgu telefonu (GSM lub 5G) będzie odpowiedni do polepszenia słabego sygnału telefonii komórkowej w danym budynku, zachęcamy do kontaktu. Firma Lambda udziela w tym zakresie fachowego doradztwa, wskazując rozwiązania najkorzystniejsze w konkretnych sytuacjach.

Nadrzędny cel, jakim w wielu obiektach jest poprawa zasięgu nadajników GSM, powinien być zrealizowany w sposób profesjonalny. Dlatego tak istotną kwestię stanowi wybór opisywanego urządzenia. Repeater GSM powinien być dostosowany do obsługi wskazanej powierzchni, a także łatwy w montażu. Ponadto warto postawić na sprzęt, którego producent przewidział monitorowanie i sterowanie parametrami pracy za pomocą aplikacji dostępnych na smartfony. W ten sposób wzmacniacz sygnału GSM jest niezwykle wygodny w codziennym użytkowaniu oraz konfiguracji. Przy jej przeprowadzaniu firma Lambda jest w stanie również zapewnić wsparcie techniczne. Więcej informacji można uzyskać poprzez skontaktowanie się z doradcami drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Zachęcamy do skorzystania z oferty obejmującej wzmacniacze sygnału

Jeśli wewnątrz budynku występuje słaby zasięg nadajników 5G, przez co zarówno telefon, jak i inne urządzenia mobilne działają niestabilnie – zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy najwyższe standardy realizacji usługi, dzięki czemu sygnał w danym obiekcie – czy to w domu jednorodzinnym, czy w biurowcu – ulegnie znacznej poprawie. Dostarczamy wzmacniacze renomowanych marek, zapewniające stabilne, bezawaryjne funkcjonowanie.

Instalacja wzmacniacza gsm - lambda

ul. Siennicka 30, 80-758 Gdańsk

+48 58 301 36 75 / +48 58 301 36 76

biuro@lambda.gda.pl