Budowa stacji bazowej telefonii komórkowej - specjalność firmy Lambda

Przedsiębiorstwo Projektowania, Produkcji i Usług Radiokomunikacyjnych Lambda Sp. z o.o. powstało w grudniu 1989 roku.

 

Od początku istnienia nasza specjalność to projektowanie i budowa stacji bazowych telefonii komórkowej, węzłów transmisyjnych, sieci światłowodowych oraz instalacji teletechnicznych.

 

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji, zaczynając od pozyskania lokalizacji pod przedsięwzięcie, poprzez prace projektowe i budowlane, a kończąc na instalacjach i uruchomieniu urządzeń.

 

Jako jedna z niewielu firm w kraju specjalizujemy się w projektowaniu oraz instalacji wewnątrz budynkowych systemów antenowych polepszających zasięg telefonii komórkowej. Swoje usługi oferujemy zarówno dużym firmom, jak i indywidualnym odbiorcom.

 

Dysponujemy własnym specjalistycznym sprzętem pomiarowym i montażowym umożliwiającym realizację wszystkich prac.

 

W zakresie budowy stacji bazowych telefonii komórkowej współpracujemy z czołowymi operatorami i możemy się pochwalić wieloma zrealizowanymi projektami, w których wykonywaliśmy całą infrastrukturę, m.in.: anteny, pomieszczenia techniczne, montaż urządzeń elektronicznych i podłączanie zasilania.

 

 

Nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia do wykonywania projektów i instalacji, m.in.:

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności telekomunikacyjnej,

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • uprawnienia do pracy na wysokości,

  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji, dozoru, wykonywania pomiarów.

  

 

 

 

 

 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej