Poprawa zasięgu

Przedsiębiorstwo projektowania, produkcji i usług radiokomunikacyjnych Lambda sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku od początku jego istnienia proponuje Państwu najwyższej jakości usługi w zakresie poprawy zasięgu, budowy stacji bazowych telefonii komórkowej, węzłów transmisyjnych, sieci światłowodowych oraz instalacji teletechnicznych.

 

Działania z tym związane możemy rozpocząć już na etapie projektowania budynku, by w przyszłości uniknąć problemów związanych ze słabym bądź zerowym zasięgiem wewnątrz pomieszczeń. 

Natomiast w wypadku, gdy obiekt już istnieje, proponujemy najlepsze z możliwych rozwiązań w zakresie doboru sprzętu, rozmieszczenia go wewnątrz budynku oraz sposobu samej instalacji.

Jako firma dysponująca wykwalifikowaną kadrą inżynierów i techników oraz posiadająca specjalistyczny sprzęt pomiarowy, bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość naszych prac.

Problem z jakością sygnału telefonii komórkowej dotyka w takim samym stopniu właścicieli dużych obiektów, jak i mieszkańców domów jednorodzinnych, dlatego swoje usługi kierujemy zarówno do odbiorców biznesowych, jak i do osób prywatnych.

Listę  firm, dla których wykonaliśmy usługi związane z poprawą zasięgu, znajdziecie Państwo w zakładce NASI KLIENCI.

 

 

Nasze realizacje

 

przykładowa instalacja